Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Ako na ICF certifikáciu

V spolupráci s ICF Česká republika Vás pozývame na augustový online SIG na tému Ako na ICF certifikáciu. Dozviete sa bližšie informácie o skúške Credentialing Exam a ako sa na ňu pripraviť.  

Stretnutie Boardu ICF Slovak

Pravidelné stretnutie Boardu ICF Slovak v kaviarni hotel Premium Business Hotel na ulici Priekopy 20 v Bratislave.

Dynamika koučovania

Dynamika koučovania je rozvojový program, v ktorom prehĺbite svoje koučovské kompetencie, rozviniete alternatívy vedenia rozhovoov, a zároveň sa veľa dozviete o sebe.

BIZNIS KOUČING KURZ

BIZNIS KOUČING KURZ - kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako základný kurz k získaniu medzinárodnej certifikácie kouča.

LIFE KOUČING KURZ

LIFE KOUČING KURZ - kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako základný kurz k získaniu medzinárodnej certifikácie kouča.

SKUPINOVÝ A TÍMOVÝ KOUČING KURZ 

SKUPINOVÝ A TÍMOVÝ KOUČING KURZ - Tento kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako kurz druhého stupňa, vhodný pre tých, ktorý majú základný výcvik v koučovaní a chcú pokračovať na PCC certifikáciu.

SYSTEMICKÝ KOUČING KURZ

SYSTEMICKÝ KOUČING KURZ - tento kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF). Má ICF akreditáciu druhého stupňa - po základnom výcviku ho môžete použiť na získanie ďalších hodín k PCC certifikácii.