Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

História ICF Slovak Chapter

Hlavným impulzom vzniku občianskeho združenia bola potreba stretávať sa, vzájomne sa inšpirovať a spoločne rásť.

História ICF Slovak Charter Chapter

História

2007

Slovenská pobočka ICF bola založená v polovici roka 2007. Jej zakladajúcimi členmi boli Marián Fabian – prezident, Zlatica M. Stubbs – viceprezident a členovia Klára Giertlová a Alfonz Haviar. Do konca roku 2007 sa členská základňa rozšírila na 7 členov.

2008

V roku 2008 sa stala prezidentkou Zlatica M. Stubbs, viceprezidentkou Ľudmila Hadarová. Koncom tohoto roka mala slovenská pobočka už 19 členov. Nakoľko všetci boli zároveň aj členmi SAKO (Slovenskej Asociácie Koučov), bolo dohodnuté strategické partnerstvo s cieľom prepojiť svoje aktivity a podporiť rozvoj koučovania na Slovensku. V roku 2008 bola tiež spolu so SAKO 3. Konferencia o koučovaní na Slovensku s medzinárodnou účasťou. Hosťom bol Sir John Whitmore z Veľkej Británie, jedného z najvýznamnejších, medzinárodne uznávaných osobností koučingu, spolu s prispievajúcimi z Nemecka, Izraelu, reprezentantmi ICF z Talianska, Ceskej Republiky a Madarska ako aj vtedajšia viceprezidentka ICF Global – Giovanna d´ Alessio.

Sir John Whitmore pripravil ako daľší bonus ešte workshop len pre koučov.

2010

V roku 2010 sa stal prezidentom Dalibor Bednařík, viceprezidentkou Zuzana Karpinská a členmi boardu Zlatica M. Stubbs, Rudolf Lukačka, Peter Štefányi. V tomto období ICF Slovak Chapter spolu so SAKO pripravili 4. ročník medzinárodnej konferencie o koučovaní “Koučing v službách biznisu”.

2012

V roku 2012 sa stala prezidentkou Zuzana Karpinská, viceprezidentkou Dagmar Kéryová a členmi boardu Rudolf Lukačka, Peter Štefányi, a Dalibor Bednařík. ICF – Slovenská pobočka sa stáva finančne samostatným OZ vďaka výberu členského.

2014

V roku 2014 sa stale prezidentskou Dagmar Kéryová, viceprezidentkou Zuzana Karpinská. Aktivity ICF – Slovenská pobočka sú vedené profesionálne vďaka zriadniu pozície Virtuálnej asistentky – J. Hoppanová. Zároveň oslavujeme 20. výročie založenia ICF Global.

2016

V roku 2016 sa prezidentom stáva Boris Dobiš, viceprezidentkou je Dagmar Kéryová. Oslavujeme 10. výročie založenia ICF – Slovenská pobočka (2017) a na globálnej úrovni sme dosiahli status ICF Slovak Charter Chapter (> 50 členov ICF Global).

2018

V roku 2018 sa prezidentkou stáva Erika Falťanová, viceprezidentom je Boris Dobiš, členovia Boardu Svetlana Poláková, Zora Inka Grohoľová, Tomáš Pešek. ICF Slovenská pobočka úspešne spolupracuje s Butterfly Effect aTeach for Slovakia, tiež sme zorganizovali kooperačný projekt so SAKo – PeerCamp & Koučovica. 

2020

V roku 2020 sa prezidentskou stáva Zora Inka Grohoľová, viceprezidentkou je Erika Falťanová, členovia Boardu sú Boris Dobiš, Svetlana Poláková, Zuzana Jojićová a Tomáš Pešek. Začali sme dobývať virtuálny svet v koučovacom priemysle …

2022

V roku 2022 sa prezidentskou stáva Svetlana Poláková, viceprezidentkou je Erika Falťanová, členovia Boardu sú Boris Dobiš, Zuzana Jojićová a Tomáš Pešek. Oslavujeme 15. výročie založenia ICF – Slovenská pobočka …

2023

V roku 2023 sa prezidentskou stáva Zuzana Jojićová, viceprezidentkou je Erika Falťanová, členovia Boardu sú Tomáš Pešek, Magdaléna Furková, a Martin Petrík.