Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Webinár: Ontologický koučing

Pozývame Vás na ďalšie podujatie z radu "Kouči koučom". Tento krát sa budeme venovať téme: Ontologický koučing. Čo je ontologický koučing? Je to spôsob, ako ľudí lepšie nasmerovať porozumieť sebe a svojmu spôsobu života

Diploma in Business Coaching

Výcvik stojí na troch pilieroch – koučovanie, transakčná analýza a systémové myslenie. Je vhodný pre všetkých, ktorý pracujú nielen v kontexte organizácií, ale aj v iných systémoch či zoskupeniach.

Káva s profesionálnym koučom

Káva s profesionálnym koučom je podujatie, ktoré organizuje ICF Slovak Charter Chapter v spolupráci so SAKo v rámci Medzinárodného týždňa koučingu.

Stretnutie Boardu ICF Slovak

Pravidelné stretnutie Boardu ICF Slovak v kaviarni hotel Premium Business Hotel na ulici Priekopy 20 v Bratislave.

SYSTEMICKÝ KOUČING KURZ

SYSTEMICKÝ KOUČING KURZ - tento kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF). Má ICF akreditáciu druhého stupňa - po základnom výcviku ho môžete použiť na získanie ďalších hodín k PCC certifikácii.

Pokročilý tréning v Biznis&Life koučovaní

ICF CCE akreditovaný program - 5 dní - 37 ICF CCE hodín. Určené pre všetkých nezávisle od koučovacieho smeru a školy. Program rozvinie Vaše schopnosti a zlepší výsledky koučovania v mnohých smeroch.

BIZNIS KOUČING KURZ

BIZNIS KOUČING KURZ - kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako základný kurz k získaniu medzinárodnej certifikácie kouča.

Špirálová Dynamika ako cesta rozvoja

Dvojdňový vzdelávaco – rozvojový workshop je akreditovaný Medzinárodnou federáciou koučov ako kontinuálne vzdelávanie koučov v rozsahu 14 hodín, z toho 10 hodín pre kľúčové kompetencie.

Peer Camp 2024

Pozývame Vás na tradičný Peer Camp. Téma toho roku je: Realita, dogma a pružnosť 8 ICF kompetencií v praxi kouča na ACC, PCC a MCC úrovni

LIFE KOUČING KURZ

LIFE KOUČING KURZ - kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako základný kurz k získaniu medzinárodnej certifikácie kouča.