Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Transformačné koučovanie „Za zrkadlom“

3-dňový kurz transformačného koučovania ako prístupu pre klientov, ktorí na svojej osobnej ceste hľadajú odpovede a rozhodnutia ako byť viac sami sebou.

Kouč PCC – Program LEVEL 2

Program PCC - LEVEL 2 je mentoringovým doplnkovým modulom základného kurzu KOUČ104. Ukončuje sa ním príprava na PCC certifikáciu u ICF. Spolu so základným kurzom KOUČ104 je akreditovaný ako Level 2 a obsahuje aj medzinárodnú certifikovanú skúšku PCC (ICF). Skúška sa robí v slovenčine priamo u nás ako záver tohto programu.

Líder ako kouč

12-týždňový programu LÍDER AKO KOUČ. V bezpečnej atmosfére plnej slobody a tvorivosti posilníme tvoje schopnosti a budeme pracovať na budovaní nových líderských zvykov.

LIFE KOUČING KURZ

LIFE KOUČING KURZ - kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako základný kurz k získaniu medzinárodnej certifikácie kouča.

BARIÉRY A BARIÉROVÉ MOSTY – KOUČOVACIA PRÁCA S BARIÉRAMI

Kurz určený pre koučov, ktorí už absolvovali základný výcvik v koučovaní, bez ohľadu na koučovací prístup, z ktorého vyšli. Je tiež vhodný pre tých, ktorí chcú pracovať s vlastnými bariérami (a nie sú koučami).

SKUPINOVÝ A TÍMOVÝ KOUČING KURZ 

SKUPINOVÝ A TÍMOVÝ KOUČING KURZ - Tento kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako kurz druhého stupňa, vhodný pre tých, ktorý majú základný výcvik v koučovaní a chcú pokračovať na PCC certifikáciu.

SYSTEMICKÝ KOUČING KURZ

SYSTEMICKÝ KOUČING KURZ - ento kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF). Má ICF akreditáciu druhého stupňa - po základnom výcviku ho môžete použiť na získanie ďalších hodín k PCC certifikácii.