Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Webinár: Agilný koučing

Možno ste sa už stretli pri svojej práci s pojmami ako Agile, Tribe, Scrum Master, Agile kouč... Čo to vlastne je? Spoločne pootvoríme dvere do Agilnej kultúry v spoločnostiach.

SKUPINOVÝ A TÍMOVÝ KOUČING KURZ 

SKUPINOVÝ A TÍMOVÝ KOUČING KURZ - Tento kurz je akreditovaný medzinárodnou federáciou koučovania (ICF) ako kurz druhého stupňa, vhodný pre tých, ktorý majú základný výcvik v koučovaní a chcú pokračovať na PCC certifikáciu.

KOUČOVANIE NA PRACOVISKU

Pre lídrov 21. storočia, majiteľov firiem, top manažérov, manažérov HR, interných koučov, odborníkov na rozvoj, aj učiteľov. Pre všetkých, ktorí chcú pracovať, žiť a tvoriť inak.

Partnerstvo v koučovaní

Nosnou časťou workshopu bude spoločná mikroanalýza nahrávky koučovacieho rozhovoru vedeného profesionálnou seniornou koučkou

Kurz: Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR)

8-týždňový mindfulness program MBSR, ktorý  vnesie všímavosť do vášho každodenného života. Kurz zvyšuje pocit vnútorného pokoja a schopnosť prežívať príjemné chvíle.

Koučing detí

Na dvojhodinovom webinári si predstavíme model Kids‘ skills, ktorého autorom je Ben Furman. Je to hravý, na riešenie zameraný prístup pri práci s deťmi.

SAKONFERENCIA

Hlavným cieľom konferencie je priniesť inšpirácie a praktické aplikácie koučingu a koučovacieho prístupu pre zlepšenie pracovného prostredia v organizácii s pozitívnym efektom na výkonnosť.

Stretnutie Boardu ICF Slovak

Pravidelné stretnutie Boardu ICF Slovak v kaviarni hotel Premium Business Hotel na ulici Priekopy 20 v Bratislave.

Webinár: Gestalt koučing

Pozývame Vás na ďalšie podujatie z radu "Kouči koučom". Tento krát sa budeme venovať téme: Gestalt Koučing. Gestalt koučing je tvorivý a živý prístup k práci s klientom, k hľadaniu riešení, k rozvoju.