Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Nahrávam udalosti

« Všetky udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Transformačné koučovanie „Za zrkadlom“

6. decembra, 2023 o 8:00 - 8. decembra, 2023 o 17:00

3-dňový kurz transformačného koučovania ako prístupu pre klientov, ktorí na svojej osobnej ceste hľadajú odpovede a rozhodnutia ako byť viac sami sebou – nájsť svoje poslanie, svoje Prečo, alebo zmysel do ďalšieho života.

Sprevádzanie pri transformácii je hlbokou prácou pre klienta aj pre kouča. Umožňuje nahliadnutie do starých presvedčení, ktoré klient už nepotrebuje, ponúka možnosti, ako ich uvoľniť a pomenovať pre seba nové princípy. Pre kouča je práca s transformáciou v koučovaní skúsenosťou, ktorá otvára nové uvedomenia a možnosti vlastného posunu ľudsky aj v oblasti koučovskej zrelosti.

Kurz je akreditovaný ICF a jeho absolvovaním získate 20 CCE bodov (16 CC, 4 RD)

Pre koho: pre koučov s absolvovaným uceleným koučovským vzdelaním a s aspoň 2-ročnou koučingovou praxou

Kedy: 6. – 8.12.2023 / 19. – 21.2.2024

Kde: Bratislava

Cena: 550€

Garantkou a lektorkou kurzu je Mgr. Andrea Profantová, PCC, MKcS

Viac informácií

Prihláška

Čo hovoria účastníci kurzu:

Kurz Za zrkadlom – Transformačné koučovanie s Andy posúva zručnosti kouča o level vyššie. Ide do hĺbky, pritom je zrozumiteľný a hneď uchopiteľný do praxe. Oceňujem ako vie Andy s ľahkosťou a jasne vysvetliť komplexnú podstatu koučovania. Andy vnáša do kurzu individuálny podporujúci prístup, kde som sa cítila prijatá, zároveň vie úžasne pracovať s dynamikou účastníkov kurzu, a tak vytvoriť bezpečné prostredie na učenie sa. Celý kurz bol vedený prakticky a zážitkový.

S Andy som absolvovala koučing, aj kurz Za zrkadlom. Odniesla som si schopnosť vnímať ďalšiu dimenziu reality. Bol to ten typ skúsenosti, ktorý posunie kvalitu života ako keď sa naučíme čítať, kúpime si tenisky s karbónom, alebo strávime mesiac v Indii. Do života príde poznanie, nová sloboda a dotyk duše.

Podrobnosti

Začiatok:
6. decembra, 2023 o 8:00
Koniec:
8. decembra, 2023 o 17:00