Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Slavka Fuleková

slavka-fulekova

Slavka Fuleková

V oblasti ľudských zdrojov pôsobím od roku 2001. Počas mojej kariéry som mala možnosť realizovať a riadiť projekty medzinárodnej pracovnej mobility a pomáhať nastavovať procesy a fungovanie projektov. Prirodzenou súčasťou projektov bolo nielen hĺbkové posudzovanie zručností kandidátov, ale aj ich motivácia, porozumenie, prispôsobenie sa zmene, novým situáciám, kultúram. Nadobudnutie koučovacích a trénerskych kompetencií mi prišlo ako prirodzené pokračovanie mojej manažérskej, odbornej  aj osobnej cesty.

S Opteam som mala možnosť byť hneď od jej vzniku a strávila som v nej 11 rokov. S týmto obdobím bola spojená príležitosť ovplyvňovať a riadiť spôsob budovania a fungovanie firmy, jej vstup do nových segmentov, krajín, tvorbu nových služieb a v neposlednom rade budovanie a manažovanie tímu. Dlhodobo som túto firmu viedla verím, že k úspešným výsledkom a dobrému menu medzi našimi klientmi na oboch stranách.

Verím, že naše nastavenie vie výrazne ovplyvniť dianie okolo nás, aj v nás. Som skôr na akciu a hľadanie riešení zameraný človek, no rada si popremýšľam nad podstatou vecí a hodnotami človeka. Rada ľudí sprevádzam manažérskymi aj osobnými témami pri ich spoznávaní, zorientovaní sa a hľadaní vlastných zdrojov. Hľadanie súladu s identitou a objavovanie vnútornej sily vnímam ako neoddeliteľnú súčasť koučingu, ktorý má priniesť trvalú zmenu.

Profil kouča

Preferované oblasti
Business Coaching Life Coaching
Hodiny praxe
100 - 500
Koučovacie jazyky
Slovenčina, Angličtina
Špecifické koučovské ICF vzdelanie
Business coaching — meaning and mechanics of coaching in business
Life coaching – transformational conversations changing lives

Kontaktné údaje