Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Petra Holic

PetraHolic

Petra Holic

Počas svojej prvej kariéry som pôsobila na seniorných pozíciách v oblasti ľudských zdrojov a organizačného rozvoja v Amazon, Northwater Capital Management, Metrix Group, planningAlliance a StockHouse v Toronte, New Yorku a Bratislave. Mala som šťastie na fantastických kolegov, šéfov a mentorov – architektov, dizajnérov, hedge fund manažérov, antropológov, konzultantov, finančných analytikov a právnikov, teda pestrý mix nielen profesií, ale aj osobností a národností.

Moja druhá kariéra je koučing a svoju prácu milujem. Asi 50% času venujem 1:1 koučingu lídrov v Európe a v Kanade a ten zvyšok tímovému rozvoju. Ako koučke, mentorke a lektorke mi rukami prešli stovky lídrov – začínajúci manažéri a ostrielaní CEOs, úspešní profesionáli, ale aj tí, ktorí si len hľadajú svoje miesto a misiu.

Je úžasné, keď vidím iskru v očiach mojich klientov. Ten „aha“ moment, keď prídu na niečo dôležité, čo zmení pohľad na ich život, prácu a budúcnosť. To, že mám možnosť kráčať s nimi v týchto chvíľach, krok za krokom spoluvytvárať lepšiu budúcnosť, pomáhať dosahovať ciele a sny, čeliť dilemám, náročným vzťahom, veľkým rozhodnutiam a kariérnym križovatkám – je veľké privilégium, ktoré vítam s pokorou, nadšením a rešpektom.

Spolu s kolegyňou Mirkou Tomašovičovou sme založili OZ EduCoach.sk, kde pro-bono koučujeme slovenských stredoškolákov a ich učiteľov. Dnes našu komunitu tvorí 30+ koučov. Spolu rozvíjame koučovaciu kultúru na stredných školácha podporujeme našich tínedžerov a ich učiteľov. EduCoach je moja srdcovka.

Profil kouča

Preferované oblasti
Leadership, Management, Education
Hodiny praxe
1000 - 1500
Koučovacie jazyky
Slovenčina, Angličtina
Forma koučovacích stretnutí
Online, Offline
Špecifické koučovské ICF vzdelanie
Certified Executive Coach, Centre for Executive Coaching (Level 2)
Breakthrough Coaching - Enhanced Practitioner, Dr. Marcia Reynolds (CCE)
Parent as Coach, Erikson International (CCE)
Business coaching -The Meaning and Mechanics of Coaching in Business (ACSTH)
Adler Professional Coach, Adler Graduate Professional School (ACSTH)
Iné vzdelanie
Organizational Development Foundations Certificate, Queen's University
Post-Diploma Certificate in Human Resource Management. Seneca College
Honours Bachelor of Arts, Peace and Conflict Studies, University of Toronto

Kontaktné údaje

Telefón
Webstránka
Sociálne siete