Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Ing. Milan Kalmancai

Milan-Kalmancai

Ing. Milan Kalmancai

Počas života, ale aj v podnikaní som si prešiel rôznymi fázami, zmenami. Koučing mi v tomto smere výrazne pomohol a tento proces urýchlil. Najzaujímavejšou oblasťou koučingu sú výsledky, ktoré dosahujem s klientmi. Je fascinujúce vidieť ako sa ľudia rozvíjajú. Ja som len ich sprievodca na ceste k zmene a rozvoju. Koučing je ako nástroj najviac zaujímavý v tom, že je to v podstate práca klienta. Mnohé odpovede na otázky, ktoré si kladieme, už totiž vieme. Ako kouč pomáham klientovi tieto odpovede nájsť. Je to podobné ako s kľúčmi vo vlastnom byte, ktoré si niekde položil a nevieš ich nájsť. Kouč ti síce nepovie, kde sú, ale pomôže ti pri ich hľadaní. V procese koučingu sa využívajú rôzne techniky, ktoré urýchlia hľadanie. Naučil som sa, že osobnostný rozvoj je proces. Rovnaká formulka platí aj pri koučingu. Vždy je priestor na zlepšovanie a hľadanie nových odpovedí. Ide o nekonečný príbeh, to je na tom najviac fascinujúce.

Pomáham športovcom, podnikateľom, ale aj klientom z ďalších oblastí dosahovať nadpriemerné výsledky pomocou koučingu, mentoringu a mentálnej prípravy.

Skúsenosti a prax:

  • 19 rokov praxe v oblasti finančného sprostredkovania a finančného vzdelávania - 17 rokov praxe vedenia výberových pohovorov a vedenia spolupracovníkov vo vlastnej firme
  • 10 rokov praxe v oblasti vzdelávania finančnej gramotnosti na základných školách, stredných školách a firmách na Slovensku
  • 8 rokov praxe s diagnostikou farebných asociácií u športovcov a manažérov (v spolupráci s DAP Services a Sportmind)
  • 7 rokov praxe v oblasti mentálnej prípravy športovcov a športových tímov (príprava vrcholových športovcov na ligové, pohárové súťaže a OH)
  • 7 rokov priamych skúseností s realizáciou mentoringu a koučingu (Leadership Coaching and Mentoring)

Profil kouča

Preferované oblasti
Športový koučing, biznis koučing a life koučing
Hodiny praxe
500 - 1000
Koučovacie jazyky
Slovenčina
Forma koučovacích stretnutí
Online, Offline
Špecifické koučovské ICF vzdelanie
Integratívny koučing
Mentoring
Bariéry a bariérové mosty
Integratívny koučing nadstavba
Mentoring
Iné vzdelanie
Diagnostika farebných asociácií
Predajné techniky
Predajné techniky
Predajné techniky

Kontaktné údaje