Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Mgr. Tomáš Fulop

tomas-fulop

Mgr. Tomáš Fulop

Mojim klientom napomáham splniť si ciele, dosahovať kvalitné výkony, udržať dlhodobo vysoký štandard, či vyriešiť životné dilemy v období, keď im v tom bráni ich najväčší spojenec a súper v jednom -  ,,vlastná hlava,,- teda spôsob premýšľania, či zaužívaný postoj.

Mám za sebou 19-ročnú manažérsku skúsenosť z nadnárodných korporácií - a najmä vo vysoko konkurenčných odvetviach (finančný sektor, personálno-poradenské služby, retail, vzdelávanie a rozvoj). Poslené 4 roky pracujem na pozícii korporátneho manažéra pre vzdelávanie a rozvoj. Koučing sa stal neodmysliteľnou súčasťou mojej práce. A nielen to. V súčasnosti je pre mňa nielen preferovaným typom práce, ale zároveň aj hobby a životným štýlom. Ako manažér plne rozumiem, že od kouča očakávate výsledky. Oprávnene.  Chcem vám ponúknuť alternatívu - SKÚSME SPOLOČNE DOSIAHNUŤ CIELE - ALE JEDNODUCHŠIE, ĽUDSKEJŠIE, HRAVO A REŠPEKTUPLNE . Vo svojej koučovskej praxi sa totiž snažím byť takým koučom, akého som si vždy prial ja sám, keď som začínal svoju manažérsku kariéru.

Ako jeden z mála koučov na Slovensku prinášam koučing a koučovacie princípy aj do odvetvia  nebankového RETAILU, kde je tento spôsob práce zatiaľ stále unikátny, no ako ukazuje prax, veľmi žiadaný a účinný.

Profil kouča

Preferované oblasti
Business, Executive, Performance
Hodiny praxe
100 - 500
Koučovacie jazyky
Slovenčina
Špecifické koučovské ICF vzdelanie
Business coaching
Development of core competencies
Barriers and barrier bridges
Iné vzdelanie
MTP - Managment training programme
Neurofeedback a biofeedback terapia
Systemická rodinná a párová terapia

Kontaktné údaje