Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Mgr. Jaroslava Bernáthová

jaroslava-bernathova

Mgr. Jaroslava Bernáthová

Práci s ľuďmi sa venujem intenzívne od roku 2006. Od koučingu, školení a prezentácii až po na mieru šité riešenia pre firmy týkajúce sa jazykových kurzov. Popri koučingu, riadim od roku 2011 vlastnú jazykovú školu. Venujem sa mentoringu lektorov, poskytujem konzultácie pre učiteľov cudzích jazykov a klientom v oblasti jazykového vzdelávania.

Som vyštudovaná filozofka, lingvistka a manažérka. V koučingu sa venujem najmä business a life témam, často s presahom na MBSR - mindfulness technikám na odburávanie stresu. Venujem sa ženským témam v koučingu - myslím si, že dnešné moderné, pracujúce ženy potrebujú spojenkyňu, mentorku, poslucháčku v podobe koučky, ktorá ich láskavo prevedie náročnými obdobiami v práci a rodine a prebudí v nich silu levice.

V rámci koučingu som absolvovala medzinárodne uznávaný koučingový výcvik na Business Coaching College, mam odborné vzdelanie kouča podľa pravidiel a štandardov ICF (Medzinárodnej federácie koučov).Štúdium je akreditované Ministerstvom školstva. Koučujem často aj v anglickom jazyku. Hovorím plynule anglicky na úrovni C2, nemecky na úrovni B1 a rozumiem španielsky.

Profil kouča

Preferované oblasti
Business Coaching/Executive Coaching
Hodiny praxe
100 - 500
Koučovacie jazyky
Slovenčina, Angličtina
Forma koučovacích stretnutí
Offline
Špecifické koučovské ICF vzdelanie
Business Coaching
Mentoring - Coach Specific Training
Iné vzdelanie
Mindfulness MBSR
Transakčná analýza TA101
Psychodiagnostika SHL
Positive Psychology

Kontaktné údaje