Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Katarína Váry

profil foto

Katarína Váry

Koučingu, mentorovaniu a lektorovaniu som sa rozhodla venovať po vyše 20-ročnej ceste vzdelávania sa v oblasti psychológie, pedagogiky, vzdelávania dospelých, manipulácie a zdravých hraníc.

Na prelome rokov 2019/20 som založila projekt On+Ona=VL zameraný na vzdelávanie v oblasti manipulácie a zdravých vzťahov.
Po 5 rokoch osobných skúseností a štúdia konceptu IKIGAI a jeho vplyvu na kariérnu oblasť, ale aj na hľadanie zmyslu života u jednotlivcov, som v roku 2023 založila projekt IKIGAI Slovakia. Spojením východného konceptu (IKIGAI) a západného psychologického smeru (V. Frankl – Logoterapia) pri práci s klientom nachádzame spôsoby ako zvládať záťažové situácie, nachádzať zmysel v práci a živote. Zameriavam sa na prácu s klientmi, ktorí stratili motiváciu, nevedia nájsť zmysel života alebo potrebujú nájsť zmenu v ich smerovaní.

Moja vášeň spočíva v hľadaní rovnováhy medzi profesionalitou a ľudskosťou, ich vyvažovaním do takej miery, aby som s klientmi mohla "tancovať ich tanec" takým spôsobom, ktorý bude pre nich najužitočnejší.
Pri mojej práci každý deň vidím, že ak nájdeme svoj "zmysel", tak v sebe nájdeme aj zdroj, ktorý nás prevedie zmenou, ktorú v daný okamih tak veľmi potrebujeme.

Profil kouča

Preferované oblasti
Individuálny coaching
IKIGAI coaching + školenia
Life coaching
Work-life balance
Kariérny coaching
Mentoring + lektorovanie v oblasti nastavovania zdravých hraníc a manipulácie
Hodiny praxe
100 - 500
Koučovacie jazyky
Slovenčina, Čeština
Forma koučovacích stretnutí
Online, Offline
Špecifické koučovské ICF vzdelanie
Akreditovaný koučiovací výcvik v existenciálnom prístupe „ Umenie zmyslu (nie len) v biznis koučovaní v Coach Agency -175hod (ICF)
Výcvik v motivačných rozhovoroch pod vedením J. Soukopa – 60hod (MPSV v ČR)
Akreditovaný výcvik „ Lektor“ v ALKP – 100hod (MŠ SR)
Iné vzdelanie
"Náuka o rodine" (6semestrov)

Kontaktné údaje

Telefón
Webstránka
Sociálne siete