Ostaňte v kontakte a prihláste sa na odber nášho Newslettra

Please wait...

Ďakujeme, Boli ste úspešne prihlásení na odber noviniek.

Dana Dúbravská, MSc, MA, MSc

dana-dubravska

Dana Dúbravská, MSc, MA, MSc

Som jungiánsky orientovaná psychologička, koučka a trénerka zameraná na rozvoj cez spoznávanie nevedomej časti osobnosti a využívanie celého potenciálu emócií a vlastností – pozitívnych aj negatívnych. Naučím vás porozumieť, prečo sa dostávate do rovnakých situácií, stretávate podobných ľudí a prečo vám niektoré zmeny idú ľahko a iné nie. Dám vám do rúk nástroje, cez ktoré budete vedieť aktívne riadiť svoj život a dokážete meniť aj veci, s ktorými ste doteraz nevedeli pohnúť.

Vyštudovala som psychológiu a neurovedu mentálneho zdravia na King’s College London, jungiánske a post-jungiánske štúdie na University of Essex a psycholģiu na Arden University. Koučingu sa venujem od roku 2007, kedy som absolvovala výcvik v Co-active Training Institute. V minulosti som vyštudovala podnikový manažment na City University a viac ako desať rokov pôsobila na manažérskych pozíciách v reklame, telekomunikáciách a logistike v spoločnostiach ako DHL a T-Mobile, kde som viedla tímy rôznej veľkosti až do 100 zamestnancov. Portál podnikajte.sk ma v roku 2019 zaradil do publikácie 49 hrdiniek slovenského biznisu. Vyše pätnásť rokov sa venujem zenovej meditácii.

Profil kouča

Hodiny praxe
1500 - 2500
Koučovacie jazyky
Slovenčina, Angličtina
Forma koučovacích stretnutí
Online, Offline
Špecifické koučovské ICF vzdelanie
Co-active Coaching Fundamentals @The Coaches Training Institute (20 ACTP hrs) - 2007
Co-active Coaching Intermediates: Fulfillment, Balance, Process and Synergy @The Coaches Training Institute (96 ACTP hrs) - 2007
Intensive Coaching Training Jungian Coaching @Jungian Coaching school (99 ACSTH) - 2021
Iné vzdelanie
BSBA Bachelor of Science in Business Administration (City University of Seattle)
MSc Psychology of Neuroscience & Mental Health (King's College London)
MA Jungian & Post-Jungian Studies (University of Essex)
MSc Psychology (Arden University)

Kontaktné údaje

Telefón
Sociálne siete