Priezvisko a meno:

Fuleková Slavka

Akreditácia:
ACC
Preferované oblasti:
Business Coaching Life Coaching
Koučovacie jazyky:
Slovenský Anglický
Hodín praxe:
200 hod.
ICF vzdelanie:
160 hod.
Email:
Telefón:
911 517 555
Foto: Picture1
Krátka charakteristika:

V oblasti ľudských zdrojov pôsobím od roku 2001. Počas mojej kariéry som mala možnosť realizovať a riadiť projekty medzinárodnej pracovnej mobility a pomáhať nastavovať procesy a fungovanie projektov. Prirodzenou súčasťou projektov bolo nielen hĺbkové posudzovanie zručností kandidátov, ale aj ich motivácia, porozumenie, prispôsobenie sa zmene, novým situáciám, kultúram.

Nadobudnutie koučovacích a trénerskych kompetencií mi prišlo ako prirodzené pokračovanie mojej manažérskej, odbornej  aj osobnej cesty.

S Opteam som mala možnosť byť hneď od jej vzniku a strávila som v nej 11 rokov. S týmto obdobím bola spojená príležitosť ovplyvňovať a riadiť spôsob budovania a fungovanie firmy, jej vstup do nových segmentov, krajín, tvorbu nových služieb a v neposlednom rade budovanie a manažovanie tímu. Dlhodobo som túto firmu viedla verím, že k úspešným výsledkom a dobrému menu medzi našimi klientmi na oboch stranách.

Verím, že naše nastavenie vie výrazne ovplyvniť dianie okolo nás, aj v nás. Som skôr na akciu a hľadanie riešení zameraný človek, no rada si popremýšľam nad podstatou vecí a hodnotami človeka. Rada ľudí sprevádzam manažérskymi aj osobnými témami pri ich spoznávaní, zorientovaní sa a hľadaní vlastných zdrojov. Hľadanie súladu s identitou a objavovanie vnútornej sily vnímam ako neoddeliteľnú súčasť koučingu, ktorý má priniesť trvalú zmenu.    

Špecifické koučovské ICF vzdelanie

Názov vzdelania:

Business coaching — meaning and mechanics of coaching in business

Life coaching – transformational conversations changing lives

Inštitúcia:

Business Coaching College, Bratislava

Business Coaching College, Bratislava

Rozsah:

80 hodín

80 hodín

Iné vzdelanie

Copyright © 2023 icf.sk - Created by nic.sk