Siedme tohtoročné zasadnutie BOARDu sa konalo v pondelok 22.7.2019. 
Zúčastnení: E. Falťanová, B. Dobiš, Z. Grohoľová, S. Poláková, T. Pešek, M.Langová

V rámci International Coaching Week – Medzinárodného týždňa koučingu, organizujú pobočky ICF po celom svete webináre, prednášky a ukážky koučovania. ICF SK už tradične organizuje po celom Slovensku bezplatné ochutnávky profesionálneho koučovania pod značkou Káva s koučom. Tento rok mala Káva s koučom mimoriadny ohlas v komunite profesionálnych koučov aj u verejnosti.

Šieste tohtoročné zasadnutie BOARDu sa konalo v pondelok 17.6.2019. 
Zúčastnení: E. Falťanová, B. Dobiš, Z. Grohoľová, S. Poláková, T. Pešek, M.Langová, hosť: A.Krchňavá, D.Bednařík, jedenrodič.sk

Tretie tohtoročné zasadnutie BOARDu sa konalo v pondelok 29.4.2019. 
Zúčastnení: B. Dobiš, Z. Grohoľová, S. Poláková, T. Pešek, M.Langová, A.Krchňavá

Tretie tohtoročné zasadnutie BOARDu sa konalo v pondelok 18.3.2019. 
Zúčastnení: E. Falťanová, B. Dobiš, Z. Grohoľová, S. Poláková, T. Pešek, J. Hoppanová, M.Langová

teach for slovakia logo

 

V tomto roku sme začali spolupracovať s programom Teach for Slovakia, ktorý je zameraný na zmenu slovenského školstva. Ponúka dvojročnú skúsenosť učenia detí na základných školách v ťažkom prostredí, ktorá vedie k osobnostnému a profesijnému rozvoju účastníkov programu. Tí tiež dostávajú pravidelnú podporu napríklad od osobného mentora alebo formou intenzívnych školení.

butterfly effect leaf

 

V minulom roku sa začala spolupráca OZ ICF - Slovenská pobočka na projekte Butterfly Effect pre mladých developerov v IT oblasti s podporou mnohých mentorov z praxe. Zakladateľmi tohto vzdelávacieho programu sú Sygic, Pixel Federation, LEAF a HubHub.

z m stubbs slovensky goodwill 2018

Zlatica Mária Stubbs, PCC, zakladajúca členka OZ ICF - Slovenská pobočka a SAKo, je v kategórii Podporovateľ nominovaná na ocenenie Slovenský Goodwill 2018.

Káva s profesionálnym koučom 2018 

Pri príležitosti Medzinárodného týždňa koučingu zorganizovala ICF Slovak Charter Chapter v spolupráci so SAKo (Slovenská asociácia koučov) podujatie Káva s profesionálnym koučom.

Jeho cieľom bolo poskytnúť záujemcom bezplatnú 45-minútovú ukážku profesionálneho koučingu (biznis, life, alebo kariérneho) v období 30.4. – 18.5.2018.

 

V roku 2017 sa uskutočnil prieskum v oblasti koučingu a mentoringu v Európe, o ktorom sme vás už informovali, a na jeho základe vznikol nový report Koučing na Slovensku 2018, ktorého výsledky sú výsledky zamerané viac na Slovensko - porovnávajú situáciu Slovenska, Veľkej Británie a Európy a sú preložené do slovenčiny.

15. - 17. marca 2018 sa vo Vancouveri uskutočnila konferencia Global Leaders Forum (GLF), na ktorej ICF Slovak Charter Chapter reprezentovala prezidentka Ing. Erika Falťanová, ACC. Dôležitou témou konferencie bolo predstavenie strategických cieľov ICF na najbližšie obdobie cca 18 mesiacov:

  1. Členovia ICF predstavujú excelentnosť v profesionálnom koučingu
  2. ICF je najvýznamnejšou profesionálnou organizáciou koučov
  3. ICF ďalej rozvíja a zdokonaľuje plány na rozšírenie svojho záberu a vplyvu

Viac informácií nájdete v letáku nižšie.

Copyright © 2019 icf.sk - Created by nic.sk