Akcia

Peer Camp V.

12.-13.12.2013

 

 

INFO PEER CAMP V.

"Kouč v ťažkostiach 2“ alebo „Ako ti 11 kľúčových kompetencií môže pomôcť v konkrétnych situáciách".

 

Čo je to PEER CAMP V.?

Peer camp V je voľné pokračovanie PEER CAMP 2009, 2010, 2011, 2012. Je to akcia KOUČOVIA SAMI SEBE, príležitosť stretnúť členov SAKO, ICF a stráviť s nimi 2 dni.

 

Akreditácia:

Peer Camp je akreditovanou akciou ICF a účastníci získavajú 10 CCE bodov, ktoré certifikovaní členovia ICF môžu použiť pri predlžovaní svojej certifikácie. PEER camp je otvorený pre členov SAKO rovnako ako pre členov ICF Slovak chapter. SAKO poskytuje organizačnú podporu pri príprave campu.

 

Miesto?

Bratislava, Premium**** business hotel Bratislava, Priekopy 20/A, 821 08 Bratislava, Slovak Republic, Reception: Tel. +421 (0)2 4949 1055, , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Čas?

12.12.2013 od 10:30 do 18.00, potom neorganizované priatelenie

13.12. 2013 od 9.00 do 13.00

 

Cena?

Každý znáša vlastné náklady na ubytovanie, cestu a stravu.

Každý bude platiť individuálne na mieste.

Poplatok za program nie je žiadny – program si tvoríme spoločne, tak ako vždy.

 

Cieľ?

Po prvom zoznamovacom PEER CAMPE, bol druhý zameraný na kľúčové kompetencie kouča podľa ICF a tretí na ukážky koučovania podľa rôznych koučovacích škôl.Cieľom štvrtého bolo rozobrať tému „Ťažký klient“ alebo „Kouč v ťažkostiach“. Piaty camp , „Kouč v ťažkostiach 2“ bude zameraný na to, aby sme hľadali, ako nám kľúčové kompetencie môžu pomôcť zvládať ťažké situácie. Prineste si svoje ťažkosti a návody na ich riešenia...

 

Forma?

Ako v predchádzajúcich rokoch aj tentoraz ponecháme programu istú živelnosť – nič nie je fixované vopred, všetko budeme riešiť na mieste.

Zachováme aj konkrétnosť , ktorá sa na Peer Campoch stala zvykom. Nebudeme príliš teoretizovať, ide predovšetkým o ukážky koučovania, skúšanie rôznych prístupov a postupov.

 

Zároveň prirodzene má každý účastník vplyv na obsah PEER CAMPU: budeme robiť na tom, na čom sa dohodneme – viac v prihláške.

 

Máš záujem o PEER CAMP V. ?

Vyplň prihlášku https://docs.google.com/forms/d/1FTAkThGc7u4VjPfsDWUIucD23MWnrcCx7Cw-RZlrNGs/viewform

 

Zuzana Karpinská, PhD., PCC

prezidentka ICF (International Coach Federation) Slovak Chapter

koordinátorka PEER CAMPU V

 

 

 

 

Copyright © 2022 icf.sk - Created by nic.sk